Pazartesi, Temmuz 15, 2024
spot_imgspot_img

Grubumuzun misyonu ve amacı ney dersi alma imkanı olmayan uzak şehirlerde yaşayan arkadaşlarımıza online ney dersi vererek faydalı olabilmektir. Bu süreç içerisinde gerek muhabbet gerek sohbet illaki olacaktır. Fakat sizden istediğim saygı ve sevgi içerisinde herkesin birbirine yardimcı olması bir aile ortamı içerisinde neyin bütün konularını işlemek istiyorum.

Ayrıca burada derslerde herkesin (BENLİK) duygusundan kurtulmuş bir şekilde hiçbir çıkar gözetmeden sadece derslere odaklanmasını istiyorum. Unutmayın benlik sadece sizi yerinizde saydırır birşey katmaz, bizim amacımız ise sürekli ilerlemek. Bir de çekingen arkadaşlarımız da var aramızda arkadaşlar hiç çekinmeden derslere katılın. Neyim yok neyim kötü filan diye derslere katılmaktan kaçınmayın. Gerekirse elimizden geldiğince maddi durumu olmayan öğrenci kardeşlerimize hediye neyler de bulunmaya çalışırız (elinde fazla neyi olan kullanmayan arkadaşlar da olmayanlarla paylaşabilirler unutmayın hediyeleşmek en güzel şeydir)

Arkadaşlar sitemizde ney dersi çalışmalarımız için ney kitapçıkları teknik bilgiler ve bunları anlatan videolarımiz mevcuttur. Sistemimiz bu şekilde ilerlemektedir. Her türlü ders ve seviyeye göre gruplarımız bulunmaktadır. Bilgi kapımiz herkese açıktır.

Bütün imkanlar ücretsiz olup saygı, sevgi çerçevesi içerisinde neyin gerçekten olması gerektiği gibi gayret göstererek öğrenmeye hep birlikte çalışırız, yanlış bilgilerden kurtulmuş oluruz…
Hepinize Selametle.
Neyzen Ali İhsan GÜZEL